Eskişehir En İyi Boşanma Avukatı

Eskişehir'in En İyi Boşanma Avukatı İfadesi yanıltıcı olabilmektedir. Avukatlar dilediği her alanda dava alabilmektedir. Ancak daha yetkin ve iyi olduğu düşündüğü davaları alması sebebiyle halk arasında Ağır Ceza Avukatı, Boşanma Avukatı gibi ifadelerle anılmaktadır. Ancak en iyi avukat gibi bir ifade çoğu zaman doğru olmaz. Bu sebeple; sizler size en yakın olan, bilgisine, dinamikliğine ve en önemlisi de samimiyetine göre bir Eskişehir Boşanma Avukatı ile anlaşabilirsiniz.
 
Eskişehir Boşanma Avukatı Musa ÇETİNTAŞ; Boşanma Hukuku alanında genç, dinamik ve uzman kadrosuyla Çetintaş Hukuk Bürosu olarak hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Elbette En İyi Boşanma Avukatı herkesin kendi avukatıdır. Boşanma Hukuku ve Boşanma Avukatları çok geniş bir alan olup  Çekişmeli Dava Dilekçesi hazırlaması ya da Anlaşmalı Boşanma Davası Açılması ve Protokolünün Hazırlanması ise uzmanlık gerektiren bir alan olup hata yapılması halinde ciddi hak kayıplarına sebep olabilmektedir. Geri dönülmez hataların yapılmaması ve hak kayıplarının yaşanmaması için alanında uzman bir avukattan destek alınması gerekmektedir.
 
Çetintaş Hukuk Bürosu olarak hizmet verdiğimiz bazı Boşanma Hukuku Alanları ve Davaları
 
1- Çekişmeli Boşanma Davaları
2- Anlaşmalı Boşanma Davaları
3- Evlilik öncesi yapılan anlaşma ve sözleşmeler, mal rejimi sözleşmeleri
4- Boşanma Protokolleri
5- Evliliğin iptali halleri ve evlilik iptal davaları
6- Nafaka Davaları
7- Nafaka ve Tazminat Talepleri
8- 6284 sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Şiddetin önlenmesi Hakkında Kanun gereği her türlü Koruma Tedbirleri
9 -Velayetin Değiştirilmesi ve Kaldırılması Davaları
10-Babalık Davaları
11-Yabancı mahkemelerde verilen boşanma kararlarının yahut aile hukukunu ilgilendiren kararların Tanınması ve Tenfiz Davaları
12-Mutlak Butlan ve Nisbi Butlan Halleri
13-Mal paylaşımları ve rejimleri
14- Yaş ve isim değiştirilmesi davaları
 
Çetintaş Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu olarak alanında uzman kadromuzla Eskişehir Boşanma Avukatı  olarak en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Eskişehir Avukatları arasında yer alan Av. Musa ÇETİNTAŞ; Boşanma Hukuku üzerine avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.
 
İletişime geç butonu ile iletişime geçebilirsiniz...